MK Magdalena Kozacka

Magdalena Kozacka

grafika blogowa z tytułem wpisu

Top 7 narzędzi pracy on-line, z których korzystam

Poznaj narzędzia pracy on-line, z których korzysta nie tylko freelancer na pracy zdalnej, ale z których może skorzystać każdy, kto prowadzi swój biznes on-line. Być może któryś z nich sprawdzi się również u Ciebie i znacząco usprawni Twoją pracę.

1. Dokumenty Google

Tworzenie oraz przesyłanie tekstu wraz z możliwością komentowania, a wszystko w czasie rzeczywistym. Dokumenty Google wyglądają i działają tak, jak narzędzia pakietu Microsoft Office.

2. Google Drive

Czyli wirtualny dysk, na którym każdy użytkownik ma do dyspozycji 15 GB do wykorzystania. To doskonały sposób, aby współdzielić większe pliki zamiast przesyłać je sobie mailowo. Dysk umożliwia tworzenie folderów, komentowanie i nanoszenie poprawek do plików w czasie rzeczywistym.

3. Canva

Narzędzie do prac graficznych takich jak przygotowanie banerów, postów na social media, prezentacji, ofert czy wykresów, do wykorzystania online czy do druku. Dodatkową zaletą Canvy jest możliwości utworzenia zespołów projektowych, dzięki czemu bez wymiany tysiąca maili można nanosić poprawki czy zgłaszać sugestie.

4. Toggl

Rozbudowane narzędzie do zarządzania i mierzenia czasu pracy, z zestawem aplikacji mobilnych i deskopowych. Wystarczy wpisać nazwę zadania, a potem zacząć odliczanie za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki narzędziu Toggl wiesz, ile czasu zajmuje Ci dane zadania, na dodatek Twój pracodawca również ma wgląd w ewidencję.

5. Trello

Narzędzie do planowania projektów i zadań. Trello sprawdzi się u osób, które lubią wypracowywać własny styl pracy. Narzędzie umożliwia notowanie treści zdań, dat, checklist, dodawanie notatek czy linków.

6. Slack

Internetowy komunikator, szczególnie przydatny podczas pracy zdalnych zespołów. Umożliwia komunikację z poszczególnymi członkami zespołu, a także prowadzenie rozmów w grupie. Slack daje przestrzeń do omawiania projektów i pomysłów na bieżąco.

7. Zoom

Znany głównie jak narzędzie do prowadzenia webinarów, ale doskonale sprawdza się również do prowadzenia spotkań online. Narzędzie jest bezpłatne. Zoom daje możliwość 40-minutowego nadawania dla grupy nawet 100 osób. W komunikacji 1 na 1 nie ma ograniczeń.

Scroll to Top