MK Magdalena Kozacka

Magdalena Kozacka

REALIZACJA

PROJEKTU

od strony technicznej

Podział realizacji projektu na trzy etapy pozwala w łatwy i czytelny sposób przedstawiać, jak od strony technicznej przebiega praca nad każdym indywidualnym zleceniem.

TRZY NAJWAŻNIEJSZE

ETAPY PRACY

Zlecenie stworzenia strony internetowej lub bloga rozpoczynam od przeprowadzenia wywiadu z Klientem. Na tym etapie uzgadniam wszystkie szczegóły związane główne z wyglądem witryny, rozmieszczenia poszczególnych elementów czy sposobu ich efektywnego wdrożenia. Poznaję wizję Klienta, a także doradzam rozwiązania, które pozwolą osiągnąć zamierzony efekt.

Po uzgodnieniu wszystkich istotnych kwestii następuje dopełnienie formalności, czyli podpisanie umowy wraz z dołączoną do niej „Specyfikacją”. Specyfikacja stanowi dokument, w którym zawarte zostają uzgodnione podczas wymiany korespondencji e-mailowej wytyczne. Szczegółowy opis zlecenia daje obu stronom gwarancję jego pozytywnej i szybkiej finalizacji.

W pierwszej kolejności przygotowuję propozycję graficzną, czyli motyw, na którym powstanie strona. Odpowiednią paczkę z motywem (płatnym bądź bezpłatnym) implementuję na czystej instalacji WordPress. Następnie przechodzę do konfiguracji oraz personalizacji strony na podstawie wskazanych w Specyfikacji ustaleń dotyczących jej układu czy wyglądu graficznego. Na tym etapie ciągłość korespondencji i sprawna wymiana materiałów (treści czy grafik) pomiędzy stronami jest istotną kwestią, mającą kluczowy wpływ na termin finalizacji zlecenia.

Strona powstaje na moim serwerze i roboczej subdomenie, do której link otrzymuje Zleceniodawca. Dzięki temu Zleceniodawca ma możliwość na bieżąco śledzić prace nad stroną i jeśli zapis w umowie na to pozwala, korygować pewne jej elementy.

Drogą mailową powiadamiam Zleceniodawcę o zakończeniu prac nad stroną. Zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie, Zleceniodawca ma na tym etapie możliwość wprowadzenia zmian, ale wyłącznie w sposób, jaki definiuje umowa oraz w zakresie, o jakim mowa w „Specyfikacji”.

Zleceniodawca otrzymuje witrynę zgodną z ustaleniami, aktualną i zabezpieczoną. Podczas etapu finalizacji sprawdzam działanie linków bezpośrednich oraz prawidłowe funkcjonowanie formularza kontaktowego. Przesyłam również instrukcję w formie PDF podpowiadającą, jak poruszać się po WordPressie.

Na życzenie Zleceniodawcy podejmuję się opieki administracyjnej powstałej witryny.

widok na biurko

specjalizuję się w:

ONE-PAGE | STRONY FIRMOWE | SKLEPY WOOCOMMERCE | BLOGI

wierzę, że

TWOJA STRONA

może być

NOWOCZESNA

CZYTELNA

ELEGANCKA

STYLOWA

PRZEJRZYSTA

KREATYWNA

ZOPTYMALIZOWANA

RESPONSYWNA

otwarty organizer
gazeta i kawa
kalendarz i kubek z kawą
otwarty organizer
gazeta i kawa
kalendarz i kubek z kawą

Współpraca, która się opłaca

DOSTĘPNOŚĆ

Regularny kontakt to podstawa udanej współpracy. Twoje wiadomości nie pozostaną bez odpowiedzi.

TERMINOWOŚĆ

Skrupulatnie obliczam czas trwania prac nad stroną, a zlecenie realizuję w zapowiedzianym terminie.

RZETELNOŚĆ

Pracuję z największą starannością o szczegóły i wykorzystuję tylko solidne rozwiązania, korzystne dla Ciebie i Twojej strony.

OTWARTOŚĆ

Z uwagą wysłucham Twojej wizji i zasugeruję rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

ESTETYKA

Zaprojektuję funkcjonalną witrynę, która będzie nie tylko dobrze prezentować się w sieci, ale przede wszystkim odzwierciedlać charakter Twojej działalności.

INDYWIDUALIZM

Do każdej strony podchodzę indywidualnie, ponieważ za każdą z nich stoi inna historia.

Scroll to Top