MK Magdalena Kozacka

Magdalena Kozacka

KONTAKT

POROZMAWIAJMY O SZCZEGÓŁACH

Obecnie są jeszcze dostępne szybkie terminy realizacji zleceń.
Daj mi znać, czego potrzebujesz, korzystając z poniższego formularza kontaktowego, a ja skontaktuję się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Nie ma jednej stałej ceny za usługę stworzenia strony internetowej. Na budżet składa się wiele czynników, m.in. rodzaj witryny, jej rozbudowanie, ilość podstron i wdrożonych funkcjonalności. Jeśli chcesz znać koszt wykonania strony, podaj mi szczegóły i określ swoje oczekiwania.

Czas stworzenia strony internetowej w typie one-page to 21-30 dni.
Czas stworzenia firmowej strony internetowej z kilkoma podstronami to 30-45 dni, natomiast sklepy internetowe buduję w ciągu 45-60 dni.
Wiele zależy od sprawnej komunikacji między stronami i szybkości wymiany materiałów.

Nie zajmuję się pozycjonowaniem zbudowanych witryn w wyszukiwarkach Google. Jedyne działanie w tym zakresie z mojej strony dotyczy instalacji dodatku Yoast SEO – wspierającego pozycjonowanie witryny w Google.

Nie jestem specjalistą – grafikiem. Nie zajmuję się więc tworzeniem grafik wektorowych przeznaczonych do druku, ani tworzeniem logo. Jeśli zachodzi taka potrzeba, w ramach zlecenia, kreuję jedynie proste, niewymagające specjalistycznej wiedzy grafiki w programie Canva.

Oczywiście, że tak. Nie tylko tworzę witryny na WordPress od podstaw, ale oferuję także szereg innych usług związanych z jej administracją. W tym także rozbudowę serwisu o kolejne podstrony, czy funkcjonalności. Wycenę takiego zlecenia przeprowadzam indywidualnie.

W swojej ofercie posiadam także usługi opieki administracyjnej, które obejmują zarówno aktualizację WordPressa i jego komponentów od strony technicznej, jak i aktualizację bieżącej treści na stronie.
Cennik takich usług znajduje się w zakładce „Oferta” – „Opieka administracyjna”.

Scroll to Top