MK Magdalena Kozacka

Magdalena Kozacka

grafika blogowa z tytułem wpisu

Dlaczego warto stworzyć stronę na WordPress?

Chcesz stworzyć swoje miejsce w sieci, ale kompletnie nie orientujesz się w temacie i nie wiesz, na jakiej platformie zacząć? Poznaj 5 powodów, dlaczego warto stworzyć stronę na WordPress. Przekonały milion zadowolonych użytkowników, więc coś musi być na rzeczy.

Czy wiesz, że…?
blisko 40% wszystkich stron internetowych dostępnych w Sieci zostało stworzonych właśnie na WordPress? To już samo w sobie stanowi wystarczający dowód na to, że warto mu zaufać.

PO PIERWSZE: WordPress jest darmowy

Dzięki czemu nie ponosisz żadnych kosztów związanych z korzystaniem z WordPressa. Nie musisz także wykupywać licencji, więc nie ogranicza Cię współpraca z żadną firmą.

PO DRUGIE: Możesz dowolnie rozbudować stronę

Nie musisz być geniuszem programowania, żeby zbudować swoją stronę. WordPress posiada bogate repozytorium ponad 50.000 darmowych wtyczek i 5.000 darmowych motywów, dzięki którym dowolnie zmodyfikujesz swoją stronę. Tak naprawdę ogranicza Cię jedynie Twoja własna wyobraźnia.

PO TRZECIE: WordPress jest łatwy w instalacji

Instalacja WordPressa na stronie to zaledwie kilka kliknięć. Na dodatek niektórzy dostawcy hostingu oferują reinstalację WordPressa za Ciebie. Dzięki temu Twoja strona jest od razu gotowa do dalszej pracy nad nią.

PO CZWARTE: Stworzysz z nim każdy typ strony

Z WordPress stworzysz wszystko, czego zapragniesz. System posiada ogrom możliwości, bogate repozytorium motywów i dodatków, z którymi Twoja strona będzie się rozwijać wraz z Twoim biznesem, bez konieczności jej gruntownej przebudowy. Dodanie i usuwanie elementów czy funkcjonalności to jedynie kilka kliknięć.

PO PIĄTE: WordPress ma milion użytkowników

Dzięki swojej popularności WordPress doczekał się wielu blogów tematycznych, grup na FB czy tutoriali video, gdzie szybko uzyskasz rzetelną informację. Na rynku nie brakuje także agencji interaktywnych specjalizujących się w WP, do których możesz zawsze zwrócić się o pomoc.

Potrzebujesz wsparcia w zbudowaniu swojej strony internetowej? Napisz do mnie i daj znać, czego potrzebujesz! Z chęcią pomogę 🙂

Scroll to Top